Offering you a complete choice of products which include scooter tyre wheel barrow.
₹ 7500 / Piece Get Latest Price
| Load Capacity(kg) | 150 kg |
| Load Capacity | 500 kg |
| Brand | Shreeji Enterprise |
| Model Name/Number | SE - 152 |
| Usage/Application | Industrial |
| Color | Blue |
| Size/Dimension | 36"L X 24"W X 12" deep |
| Hsn Code | 84279000 |
| Structure | M. S. sheet having 16 G thickness body with 2 nos. 16" X 4" Pneumatic Scooter Tyre wheels & 2 nos. |
| Country of Origin | Made in India |
| Model No. | SE - 152 |
Minimum order quantity: 1 Piece
Rashmikant (Owner)
Shreeji Enterprise
39, Small Scale Industrial Estate, Rakhial
Ahmedabad - 380023, Gujarat, India