Our product range includes a wide range of paper roll stacking stacker and battery powered paper roll stacker.
₹ 298000 / Piece Get Latest Price
| Lifting Capacity | 800 kg |
| Type | Fork Stacker |
| Usage/Application | Industrial |
| Rated Load | 750kgs |
| Power Supply | ac/dc |
| Material | Mild Steel |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 300000 / Piece Get Latest Price
| Lifting Capacity | 800 kg |
| Usage/Application | Material Handling |
| Rated Load | 750 kgs |
| Power Supply | AC-DC |
| Material | Mild Steel |
| Warranty | 12 months |
| Lifting Height | 2400mm |
| After Sales Service Available | Yes |
| Weight | 250 kgs |
| Country of Origin | Made in India |
Rashmikant (Owner)
Shreeji Enterprise
39, Small Scale Industrial Estate, Rakhial
Ahmedabad - 380023, Gujarat, India