Prominent & Leading Manufacturer from Ahmedabad, we offer electric order picker.
₹ 190000 / Piece Get Latest Price
| Country of Origin | Made in India |
| Capacity | 350 kgs |
| Lifting Height | 3300 mm |
| Brand | Shreeji Enterprise |
| Rest Table | 300 x 600 mm |
| platform size | 500 x 600 mm |
| Motor | 3 hp |
| Phase | Single Phase |
Minimum order quantity: 1 Piece
Rashmikant (Owner)
Shreeji Enterprise
39, Small Scale Industrial Estate, Rakhial
Ahmedabad - 380023, Gujarat, India